AKTUALNA PROMOCJA:

10% rabatu na zakup książek Wydawnictwa Aspekt

Przygody Jonatana Ken Schoolland

Przygody Jonatana - Ken Schoolland

Cena: 39,00PLN

Zamów teraz

Ilustracje: Michał Motłoch.

Oprawa: twarda.

Rok wydania: 2007.

Ilość Stron: 208.

ISBN: 978-83-922697-1-7

Ilustracje: Ponad 50 barwnych, satyrycznych ilustracji, wykonanych ręką artysty!

Dodatkowo: polska i angielska wersja audio na CD!

Przeczytaj przykładowy rozdział

 

Przygoda, sensacja, dramat, komedia, edukacja w jednej książce i cenie. Dotychczas przełożona na ponad 50 języków i opublikowana w tyluż krajach świata, budzi zainteresowanie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uhonorowana nagrodami na kilku kontynentach. Zawiera polską i angielską wersję audio na płycie CD w formacie mp3.

Jonatan mieszka w małym portowym miasteczku pomagając w sklepiku swoich rodziców. Popołudniami rodzice pozwalają mu wypływać samotnie małą żaglówką na zatokę. Pewnego razu zrywa się gwałtowny sztorm, który porywa łódkę Jonatana w nieznane. Po wielu dniach dryfowania, ocean wyrzuca pokiereszowany jacht chłopca na brzeg dziwnej wyspy o nazwie Korrumpo. Jonatan spotka tu wiele osobliwych postaci, od których dowie się o dziwnych zwyczajach panujących na tej egzotycznej wyspie. Każda rozmowa, każde spotkanie i każdy rozdział, będą zbliżały go do poznania prawdy o istocie wolności osobistej. Dostrzeże też powab płci pięknej. Zobaczy rzeczywistość pozbawioną zasłony, utkanej z pozorów i powierzchownych, tradycyjnych przesądów. Pozna prawdę o życiu, toczącym się na tej odległej, zamorskiej wyspie. Czy tylko zamorskiej i odległej?... Przekonaj się sam!

Opinie

Milton Friedman - laureat Nagrody Nobla.

Bez wątpienia przedstawia w bardzo prosty i przystępny sposób fundamentalne, życiowe zasady. Pełna wyobraźni, niesłychanie pożyteczna książka.

 

Tadeusz Drozda - satyryk, publicysta, postać TV.

Powinno się przesłać 560 egz. tej książki na adres Sejmu i Senatu RP! Książkę należałoby też nakazać zakupić Ministerstwu Szkolnictwa i rozdać darmo wszystkim uczniom szkół gimnazjalnych i średnich, może po przeczytaniu zmieniać zechcą własny kraj, miast uciekać za granicę. A Ty czytelniku nie czytaj głupot na okładce tylko zabieraj się do czytania, bo jutro musisz przekazać książkę najbliższej osobie! P.S. Mądrzejszej opowieści dawno nie czytałem!

Autor

Ken Schoolland - profesor nadzwyczajny ekonomii i nauk politycznych na Hawaii Pacific University w USA, jest również dyrektorem w Międzynarodowym Stowarzyszeniu na rzecz Wolności Osobistej ISIL. Wykładając na Hakodate University w Japonii i podróżując po wielu krajach świata, obserwował różne tradycje i kultury.

dodaj komentarz książki

pokaż komentarze


Warning: Use of undefined constant tresc - assumed 'tresc' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtualki/65879/public_html/komentarze/dodawanie_komentarzy.php on line 22

Warning: Use of undefined constant komentowanie - assumed 'komentowanie' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtualki/65879/public_html/pr_przygodyjonatana.php on line 60

© Copyright Aleksandra Haładus, zarządzanie stroną: Marek Gluza Supported by EuroTreatMed