AKTUALNA PROMOCJA:

10% rabatu na zakup książek Wydawnictwa Aspekt

UWAGA NOWOŚĆ: "PRZEDSIĘBIORCZY SAMORZĄD - INSTRUKCJA OBSŁUGI" we współpracy z Centrum Adama Smitha

Przedsiebiorczy samorząd - Wydawnictwo Aspekt

Książka napisana przez burmistrzów amerykańskich miast, w tym: RUDOLFA GIULIANIEGO

Cena: 39,00PLN

Książka jest sposobem na zebranie w jednym miejscu najlepszych rozwiązań i osiągnięć związanych z polityką samorządową w USA. Wydawca ma nadzieję, że w Polsce stanie się cenną inspiracją dla wszystkich sprawujących władzę publiczną, którzy chcą by nasze miasta i gminy z każdym dniem stawały się lepszym miejscem do życia.

Nowości

9 grudnia 2010
Premiera "Kapitalizmu dla nastolatków" i "Zdrowego rozsądku" wyznaczona na marzec 2011.
6 października 2009
Do dystrybucji trafia wznowienie Wolnego wyboru z filmem na DVD
25 stycznia 2009
We współpracy z PAFERE, ASPEKT organizuje przyjazd do Polski i cykl wykładów Kena Schoollanda 22-27 marca.

Kontakt

WYDAWNICTWO ASPEKT
Aleksandra Haładus
ul. Komuny Paryskiej 82
41-219 Sosnowiec
tel./fax.: 032 263 55 93
kom. 513-099-292
aleksandra@haladus.pl

O wydawnictwie

Wydawnictwo i księgarnia internetowa Aspekt powstała w marcu 2006 roku, wraz z wydaniem swojej pierwszej pozycji wydawniczej. Jest nią Wolny wybór Miltona i Rose Friedman. Dowiedz się więcej o książce Wolny wybór.

Przy wydawaniu tej książki i planowaniu kolejnych pozycji wydawniczych, zrodziła się myśl, aby zaproponować trafiającym na stronę Aspektu również inne, ciekawe i godne polecenia książki. To co je wyróżnia spośród całego morza książek dostępnych na rynku to fakt, iż przeczytałem je osobiście i uważam, że na prawdę warto je przeczytać. Muszę przy tej okazji napisać, że służyłem dotychczas radą w zakresie doboru lektur wielu moim przyjaciołom. Spotykam się z ich strony z dobrym słowem za te podpowiedzi. Wierzę, że i Państwo nie pożałujecie mojej rekomendacji. Jeśli skorzystałeś z mojej rekomendacji to podziel się swoimi opiniami na ten temat, aby mogły stać się wskazówką dla innych. Napisz do mnie maila ze swoją opinią, a z przyjemnością zamieszczę ją na stronie.

Jesli znasz już i cenisz jedną z oferowanych w Aspekcie pozycji, to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, inne również uznasz za warte posiadania w swojej bibliotece.

W lutym 2007 roku TVP1 wyemitowało sprowadzony przez Aspekt do Polski film "Wolny wybór" z Miltonem Friedmanem. W marcu nakładem wydawnictwa ukazały się Przygody Jonatana Kena Schoollanda. W lipcu 2007 we współpracy z Centrum Adama Smitha (CAS) dziennik Rzeczpospolita dołączył do gazety film na DVD pt. "Potęga Wyboru" - będący 90-minutową biografią Miltona Friedmana - nakład ok. 150 tys. egzemplarzy! W grudniu 2007 we współpracy z CAS ukazała książka pt. "Przedsiębiorczy samorząd". Autorami są burmistrzowie amerykańskich miast, w tym Rudolf Giuliani. W opracowaniu również wydanie Przygód Jonatana w j. angielskim.

W styczniu 2009 rumuńskie wydawnictwo www.libertaspublishing.ro zakupiło prawa do publikacji ilustracji Przygód Jonatana, stworzonych na potrzeby polskiego wydania. W marcu 2009 ASPEKT wraz z fundacją PAFERE organizuje przyjazd i cykl wykładów Kena Schoollanda w Polsce. Wiosna 2009 to również kolejne publikacje Kapitalizm dla nastolatków Karla Hessa, Zdrowy rozsądek w biznesie Kathryn Daniels i wznowienie książki Wolny wybór - z załączonym na DVD filmem - 5-odcinkową wersją dokumentu filmowego.

Aspekt jest oczywiście przedsięwzięciem komercyjnym. Jednak tak na prawdę, tym co bardziej motywuje mnie do działania, jest chęć możliwie szerokiego propagowania idei, zawartych w oferowanych książkach. Jeśliby z czasem w ofercie pojawiły się książki beletrystyczne, to tylko takie, które według mnie są literaturą wartą rozpowszechnienia. Jeśli chcesz włączyć się w moją "działalność misyjną" zajrzyj tutaj.

Krzysztof Haładus

konto: Aleksandra Haładus Bank PEKAO SA: 27 1240 2959 1111 0010 6094 5700

Starsze informacje

20 stycznia 2009
W marcu powinno ukazać się wznowienie Wolnego wyboru z płytą DVD zawierającą 5-odcinkową wersję słynnego filmu "Free to Choose", a w kwietniu dwie kolejne pozycje: Kapitalizm dla nastolatków i Zdrowy rozsądek w biznesie.
2 kwietnia 2008
Rumuńskie wydawnictwo zainteresowane jest wykorzystaniem ilustracji z polskiego wydania Przygód Jonatana w publikacji w swoim kraju.
10 grudnia 2007
Z maszyn drukarskich zeszła pozycja "Przedsiębiorczy samorząd", wydana we współpracy z Centrum im. Adama Smitha.
4 lipca 2007
Dziennik Rzeczpospolita dołącza do dzisiejszego wydania film na DVD pt. "Potęga Wyboru" - biografię Miltona Friedmana.


© Copyright Aleksandra Haładus, zarządzanie stroną: Marek Gluza Supported by EuroTreatMed